De Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub Peach Popsicle uit de Family Collection is een heerlijke lipscrub met eem superlekkere zoete lolliegeur op basis van suiker die je lippen helemaal superzacht en klaar maakt voor het aanbrengen van bijvoorbeeld een liquid lipstick.
Breng een klein beetje van de scrub in ronddraaiende bewegingen op de lippen aan en verwijder de overtollige scrub met een tissue (of lik het gewoon van je lippen af, dat kan ook!)
Vrij van parabenen en gluten. 100% vegan en cruelty-free.
Inhoud: 30 gr
The Make Up Spot is officieël verkooppunt van Jeffree Star Cosmetics
Kleur: | Oranje |
Ingrediënten: | Parabeenvrij, Vegan |
Collectie: | Velour Lip Scrub |
Sucrose, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Silica, Fragrance (Peach), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, CI 16035 (Red no. 40 FD&C lake), CI 19140 (D&C Yellow 5).
Fijne lipscrub
De lipscrub haalt alle velletjes weg en ruikt lekker en smaakt ook niet verkeerd.
Scrubt goed, geeft een zacht en comfortabel gevoel op de lippen !
Zalige geur, onmiddellijk resultaat ! Een aanrader
Zeker een aanrader!
Heerlijke geur en smaak! Fijne grote pot waardoor je er lang mee doet. De scrub zorgt er zeker voor dat al je velletjes eraf gaan. Beter dan andere scrubs die ik heb geprobeerd. Zeker een aanrader! De service van The make up spot was super goed! Op tweede kerstdag (dinsdag) besteld en op donderdag al in huis!
Scrubt goed, subtiele maar lekkere smaak.
Je hebt maar heel weinig nodig om goed te scrubben, de fijne korrel is super comfortabel.
Heel erg fijne lipscrub, maakt niet droog en haalt alle velletjes weg. Bonus voor het feit dat je het zelfs op kan 'eten'! Aanrader! Niet alleen de Peach Popsicle maar alle varianten zijn fantastisch!
Super fijne lipscrub! Elke Velour Lip Scrub is een aanrader.