
De Mario Badescu Moisture Magnet SPF15 is een moisturizer met een creamy formule die rijk is aan antioxidanten en daarmee de huid voedt en verzacht en er gezonder, zachter en jonger uit doet zien. De Moisture Magnet trekt snel in, is niet vettig en houdt het essentiele vocht vast in de huid door middel van sesamzaadolie, vitamine E en ferulzuur. Met SPF15 beschermt deze crème de huid ook tegen UVA/UVB straling, waarmee het huidveroudering tegengaat en beschermt tegen vrije radicalen, zonschade en vlekjes.
Geschikt voor: gecombineerde, droge, gevoelige huid
Tip: de Mario Badescu Moisture Magnet SPF15 wordt veelgebruikt door make-up artists als basis onder de foundation.
Inhoud: 59 ml
OVER HET MERK MARIO BADESCU
Al 50 jaar is Mario Badescu een grote naam in de wereld van de skincare. Mario, van oorsprong schoonheidsspecialist en scheikundige, kent de huid als geen ander en ontwikkelde vanuit zijn eigen expertise huidverzorgingsproducten met geavanceerde formules en (plantaardige) ingrediënten van de hoogste kwaliteit. Mario heeft zich hiervoor onder andere laten inspireren door de chemische werking en de complexiteit van de huid met als doel iedereen te voorzien van een stralende huid.
Het brede Mario Badescu assortiment biedt producten voor alle huidtypes, voor zowel acne als anti-aging, en dat alles voor toegankelijke prijzen. Simpel, zacht en effectief, dat is de korte maar krachtige filosofie achter de producten van Mario Badescu. De eenvoudigheid en effectiviteit van de Mario Badescu producten hebben ervoor gezorgd dat deze groot favoriet zijn bij vele celebrities en bloggers (zoals bijvoorbeeld Kylie Jenner, Oprah Winfrey, Jennifer Aniston, Kate Moss en Charlize Theron)
Huidtype: | Droge huid, Gemengde huid, Gevoelige huid |
Ingrediënten: | Antioxidanten, SPF, Vitamine E |
Huidkenmerken: | Anti-aging |
Breng aan op een gereinigde huid (voor je in de zon gaat), vermijd de huid rondom de ogen
Breng de crème regelmatig aan, zeker na sporten/zwemmen/transpireren. Kan gebruikt worden op zichzelf of onder make-up
Wanneer dit product in aanraking komt met de ogen: goed uitspoelen met water
Avobenzone 3%, Octinoxate 7.5%, Oxybenzone 5%, Aqua (Water, Eau), Butylene Glycol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Saccharide Isomerate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil, Huile Minérale), Ethylhexyl Methoxycrylene, Glyceryl Isostearate, Cetearyl Alcohol, Tocopherol Acetate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycerin, C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, Gardenia Florida Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Ceteareth-20, Carbomer, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, CI 17200 (Red 33), CI 60730 (Ext. Violet 2), CI 42090 (Blue 1)
Super blij mee! Ik heb een onrustige huid. Naar paar dagen gebruiken is mijn huid veel rustiger geworden. Kan nu al niet meer zonder!