Op zoek naar een fijne poederkwast? Dan heb je die nu gevonden! De Sigma F30 Large Powder kwast is lekker groot en heeft een fijne, ronde top waarmee je poeder(producten) heel mooi gelijkmatig en natuurlijk kunt aanbrengen.
Unieke eigenchappen: langwerpige en ronde vorm, zachte haartjes
Functie: het gelijkmatig aanbrengen en verdelen (blenden) van poeder over het gezicht en eventueel lichaam
Aanbevolen te gebruiken met: poederproducten
SigmaTech Fibers
Deze kwast is gemaakt van de exclusief geselecteerde high performance synthetische SigmaTech vezels, die het traditionele dierlijke haar overtroeven.Technologisch geavanceerde filaments met speciale tips zorgen ervoor dat creamy en poederproducten niet door de kwast geabsorbeerd worden. De Sigma SigmaTech haren zijn anti-bacterieël, hypoallergeen en zullen ook na meerdere keren wassen hun originele vorm behouden.
Handvaten
Elke Sigma kwast heeft een handgreep gemaakt van een lichtgewicht, duurzame houtsoort die is voorzien van maar liefst 8 laagjes verf waardoor ze krasbestendig en heel sterk zijn
Lengte kwast: 20,6 cm
Kleur: | Zwart |
Soort: | Synthetisch haar |